Скончался сын народного артиста Хайруллы Саъдиева

Скончался сын народного артиста Хайруллы Саъдиева
Сын народного артиста Хайруллы Саъдиева Сардор Саъдиев скончался. Об этом сообщила журналист Шохира Хамро.

Сардор Саъдиев скончался вчера, 4 февраля. По неофициальным данным, мужчина умер в результате продолжительной болезни.

Похороны пройдут 5 февраля текущего года в Ташкенте. Редакция UPL соболезнует семье покойного.

Скончался сын народного артиста Хайруллы Саъдиева

Интересное по теме:

Комментарии:
Комментировать
  1. Сабринахон 12 февраля 2020 18:19
    Жойингиз жаннатдан булсин Сардорбек илохим якинларингизга сабр каноат берсин
  2. Мирзабаева Юлдуз 11 февраля 2020 22:00
    худо рахматига олган булсин. Якинларига аллох узи сабр берсин.

    худо рахматига олган булсин. Якинларига аллох узи сабр берсин.

    Аллох рахматига олган булсин, Якинларига сабр берсинлар
  3. Диля 11 февраля 2020 15:21
    Оллох рахматига олсин
  4. Abduqayum 11 февраля 2020 15:00
    Inna lillahi va inna ilayhi rojiun. Alloh rahmatiga olsin.
  5. Бахром 10 февраля 2020 11:43
    Оллох рахматига олган булсин. Оила аъзоларига хамдардлик билдираман.
  6. Уктам 8 февраля 2020 21:09
    аллох рахматига олсин
  7. UK8FAV 8 февраля 2020 15:48
    Худо Рахмат КИЛСИН
  8. оооо 7 февраля 2020 18:40
    пронггоеро
  9. Мавжуда Жалилова 7 февраля 2020 12:50
    Жойлари жаннатда булсин илохим
  10. Урок 7 февраля 2020 10:10
    Хайрулло ака сизга оллоҳ сабр берсин. Фарзадни йўқотиш бу, жудо оғир жудолик. Сардорни жойлари жаннатдан бўлсин. Хайрулла Саъдиевга ҳамдардмиз.

    Хайрулла Саъдиевга Сардорни вафоти туфайли чуқур ҳамдардлик билдираман. Сардорни оллоҳ раҳматига олсин, жойларини жаннатдан қилсин.
  11. Асадулла 7 февраля 2020 09:41
    Олоҳ раҳматига олсин. Оила аъзоларига сабр.

    Оллоҳ раҳматига олган бўлсин. Оила аъзоларига сабр
  12. Санобар 6 февраля 2020 23:04
    Хурматли ота-санаткоримизга сабр тилайман. Утганларнинг охиратлари обод булсин.
  13. Мухлис 6 февраля 2020 17:13
    Худо раҳматига олган бўлсин! Ҳайрулла акага сабр тилаймиз.
  14. Шокир 6 февраля 2020 14:24
    Жойлари жаннатдан булсин..Оиласига сабир тилайман.
  15. Тимур Тимуров 6 февраля 2020 13:44
    Худо Рахмат КИЛСИН
  16. Диёр 6 февраля 2020 09:42
    А кто он такой?
    1. Ксения Фатима 7 февраля 2020 00:06
      Диёр,
      ОН ДОБРЫЙ ХОРОШИЙ ЗАМЕЧАТЕЛЬНЫЙ ЧЕЛОВЕК ! НАШ ХОРОШИЙ ДРУГ! ХУДО РАХМАТ К"ИЛСИН ! СВЕТЛАЯ ПАМЯТЬ САРДОРУ!
  17. Николай 6 февраля 2020 09:04
    Наши соболезнования
  18. Ravshanovich 6 февраля 2020 04:41
    Alloh rahmatiga olsin
    Hamdardlik bildiramiz
  19. Нафиса 6 февраля 2020 02:40
    Оллох охиратини обод килсин. Якинларига Оллохим сабр берсин.
  20. друг детства 5 февраля 2020 22:05
    Дустим, жойинг жаннатдан булсин. Аллох рахматига олган булсин, адангга сабр, тебе бы жить да жить...
  21. Дониер 5 февраля 2020 19:52
    Оллохим сабр берсин
  22. Стилл 5 февраля 2020 18:47
    Пишут народным артистом, значит народный.
    Если не узнаёш не пиши ничего
  23. Dadush 5 февраля 2020 18:41
    Худо рахматига олсин. Хайрулла Садиеага хамдардмиз!

    Худо рахматига олсин.

    Хайрулла Садиеага хамдардмиз.

    Худо рахматига олсин
  24. Акрам 5 февраля 2020 16:40
    Аллох рахматига олсин.жойлари жаннатдан бўлсин.

    Оллох рахмат килсин .жойлари жаннатдан бўлсин.
  25. Жанна 5 февраля 2020 15:59
    Приносим глубокие, искренние соболезнования прекрасному актеру и замечательному человеку - Хайрулле Садиеву! Потерять ребенка - что может быть страшнее? Дай бог Вам сил и терпения!
  26. Гость 5 февраля 2020 15:54
    Худо рахматига олсин, Хайрулла акамизларга ва якинларига оллохдан сабр сураймиз. Узларини умрлари узок булсин!
  27. Ulugbek 5 февраля 2020 15:43
    Inna lillahi va inna ilayhi rojiun. Alloh rahmatiga olsin.
  28. Диа 5 февраля 2020 15:36
    Глубокие соболезнования народному артисту, его супруге и всем домочадцам. Ва инна лиллахи ва Инна илайхи рожиун. Ли рахматика йа ар-хамар рахим. Аминь.
  29. МИРЗАЕВ КОМИЛ 5 февраля 2020 15:28
    ХАЙРУЛЛА ОТА, БАНДАЧИЛИК, ОЛЛОХ САБР БЕРСИН. ФАРЗАНДИНГИЗ ЯХШИ АМАЛЛАРИ УЗИГА ХАМРОХ БУЛСИН, ЖАННАТДАН ЖОЙ БЕРСИН. ХАМДАРДМАН.
  30. Бекзод 5 февраля 2020 15:20
    Ота онасига Аллох сабр берсин. Биз хаммамиз улгувчилармиз.
  31. Татьяна 5 февраля 2020 15:18
    Пусть покоится с миром. Земля пусть будет пухом. Родным всё пережить. Держитесь.
  32. Гулрух 5 февраля 2020 15:06
    Инна лиллаҳи ва инна илайҳи рожиъун
  33. Аллох рахматига олган булсин 5 февраля 2020 14:40
    АЛЛОХ РАХМАТИГА ОЛГАН БУЛСИН
  34. Равшанбек 5 февраля 2020 14:24
    Инна лиллаҳи ва инна илайҳи рожиъун. Аллоҳ раҳматига олсин, жойларини жаннатдан ато этсин.
  35. БУДЬ РАБОМ ЭТОПОНАШЕМУ 5 февраля 2020 13:21
    А КТО ЭТО ЗА ТИП?
    1. Халима 5 февраля 2020 14:51
      БУДЬ РАБОМ ЭТОПОНАШЕМУ,
      ЭТО НЕ ТИП!!!ПРО ЧЕЛОВЕКА ПОД НИКНЕЙМОМ: будь рабом это по нашему, МОЖНО СКАЗАТЬ : А КТО ЭТОТ ТИП!!!А ХАЙРУЛЛА САДИЕВ ОЧЕНЬ ХОРОШИЙ И МНОГОУВАЖАЕМЫЙ ЧЕЛОВЕК!!!
    2. Коронавирус 5 февраля 2020 15:35
      БУДЬ РАБОМ ЭТОПОНАШЕМУ,
      Тебя хоть кто нибудь воспитывал уо.
    3. Ахмет 5 февраля 2020 22:11
      БУДЬ РАБОМ ЭТОПОНАШЕМУ,
      Тварь и урод ты
    4. Shaxista 6 февраля 2020 21:07
      БУДЬ РАБОМ ЭТОПОНАШЕМУ,
      Придурок, если не знаешь лучше молчи. Кто бы он не был потерять ребёнка в любом возрост это горе для родителей. Не дай бог тебе пережить это. Семья Саъдиевых очень известные артисты кино и театра.
    5. Ксения Фатима 7 февраля 2020 00:08
      БУДЬ РАБОМ ЭТОПОНАШЕМУ,
      КАК НЕ СТЫДНО ТАКОЕ ЗДЕСЬ ПИСАТЬ?? НЕ ЗНАЕШЬ -- УЙДИ МОЛЧА! Тип - это ты((( а САРДОР -- ЗАМЕЧАТЕЛЬНЫЙ ЧЕЛОВЕК!
  36. Polaris 5 февраля 2020 12:23
    Alloh rahmatiga olgan bosin joylari jannatdan bosin xamdardmiz
  37. Сардор 5 февраля 2020 12:21
    Пусть покоится с миром 🙏🏻
  38. Deva 5 февраля 2020 12:12
    Худо рахмат килсин, жойи жаннатдан булсин илохим.
  39. Сулаймон Хайдаров 5 февраля 2020 12:08
    Оллоҳ раҳматига олган бўлсин! Яқинларига сабр-бардош ато қилсин!!!!
  40. Дил 5 февраля 2020 12:02
    Аллох Рахматига олсин. Шоистаи Жаннатларидан насиб килсин
  41. Юлька 5 февраля 2020 11:49
    Жойлари жаннатдан булсин. Якинларига Оллох сабр берсин.
    1. Махмуд 5 февраля 2020 18:21
      Юлька,
      Узимизадан экансизку....
  42. Бла бла бла 5 февраля 2020 11:47
    Хайрулла Садиеага хамдардмиз!
  43. фарги 5 февраля 2020 11:29
    Страшное время, когда отцы хоронят своих сыновей. Пусть покоится с миром.
  44. Стилл 5 февраля 2020 11:22
    Соболезнования народному артисту